Hale Matbaacılık reklam ve ajans hizmetleri
Tasarımlarımız

1974 yılında Üsküdar Örnek Mahallesin' de kurulmuştur. Her geçen gün giderek büyüyen Hale Matbaacılık Reklam & Ajans Anlaşmalı Matbaa Hizmetleri kurulduğu günden bugüne çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettirmektedir. Müşteri memnuniyeti ve devamlılığının sağlanması firmamızın en önemli prensibidir. Matbaa sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Hale Matbaacılık Reklam & Ajans Hizmetleri, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede, maksimum kalitede çözümler sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne edinmiş olduğu tecrübe ve uzman kadrosuyla müşteri portföyünü daima genişletmekte ve teknolojiyi yakından takip etmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Bizlere ulaşmanın yolları
Hale Matbaa bulunduğu bölge itibariyle matbaa hizmetlerine ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri yeni teknolojileri ve deneyimi ile profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Hızlı kartvizt ve renkli fotokopi sistemlerini, hızlı kaşe imkanlarını çevresine hizmet olarak sunmaktadır. Tüm matbaa çalışmalarınızda bilgi almak için çekinmeden araya bilirsiniz.

Adres: Örnek Mahallesi Ferah Feza Sk. No:13/B Ataşehir - İstanbul
Telefon: +90 216 324 71 07
Mail: halematbaa@hotmail.com
Krokimiz: